PRODUKTY EKOLOGICZNE

Troska o środowisko naturalne stanowi ważną motywację dla coraz większej liczby osób. W naszej agencji dbamy o otoczenie, dlatego część oferty, którą przygotowaliśmy dla Państwa, powstała z uwzględnieniem najnowszych, ekologicznych trendów. Wszystkim naszym Klientom z Leszna i innych części kraju proponujemy wyjątkowe eko gadżety reklamowe.

Kategoria produktów ekologicznych obejmuje długopisy, breloki, podkładki, komplety, teczki, zestawy, magnesy i wiele więcej upominków idealnych dla różnych grup wiekowych. Nasze eko gadżety reklamowe powstają przy wykorzystaniu przyjaznych dla środowiska materiałów – dominującą rolę odgrywają tu: drewno, sklejka oraz surowce wtórne. Wykonanie jest również tym, co przykuwa uwagę i sprawia, że omawiane towary są wyjątkowe i stanowią wartościową alternatywę dla powszechnie spotykanych materiałów promocyjnych.

EKOLOGICZNY DŁUGOPIS

Ekologiczny długopis wykonany ze specjalnie zrolowanego papieru zamykany za pomocą papierowej zatyczki. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej.

BRELOKI ZE SKLEJKI

Breloki wykonane ze sklejki brzozowej w różnych kształtach, wpisane logo, wymiar ok 45 x 45 mm, na życzenie klientka wykonamy dowolnie wybrany kształt.

ZESTAW EKOLOGICZNY

Ekologiczny zestaw składający się z drewnianego ołówka, temperówki i gumki. Całość zapakowana w kartonowe pudełko. Wymiar: 145 x 7 mm (ołówek), 200 x 50 x 20 mm (etui).

KSZTAŁT ZE SKLEJKI

Kształt ze sklejki brzozowej wpisany wymiar ok 70 x 53 mm, na życzenie klienta wykonamy dowolny kształt, grzybka, drzewka, zwierzątka, owada itd.

PODKŁADKA POD KUBEK

Podkładka pod kubek wykonana z drewna brzozowego z korą, do wyboru podkładki mniejsze o wymiarze ok 8-10 cm lub większe 12-15 cm.

DUŻE KREDKI COLOURFUL

Duże kredki Colourful , 6 szt., naostrzone, w naturalnym, drewnianym sztyfcie, pakowane w pudełko upominkowe. Wymiar: 18,2 x 8,2 x 1,5 cm.

KOMPLET STRAIGHT

Komplet 8 kredek Straight zapakowanych w drewniane pudełko z linijką, naostrzone.
Wymiar: 20,5 x 4,2 x 2,3 cm.

TECZKA A4

Teczka A4 z 20-kartkowym notesem, kolorowymi karteczkami memo, kieszenią na dokumenty i długopisem. Wymiar notesu: 210 x 290 mm.

NOTATNIK Z DŁUGOPISEM

Notatnik z długopisem z 70 gładkimi kartkami. Papier z surowców wtórnych, części plastikowe są biodegradowalne.

KWIATEK ZE SKLEJKI

Kwiatek  lub drzewko ze sklejki brzozowej w doniczce, o szczegóły możliwych do wykonania kształtów prosimy pytać telefonicznie.
Wymiar 145 x 60 mm.

MAGNES NA LODÓWKĘ

Magnes na lodówkę ze sklejki brzozowej, magnesy mogą przyjmować dowolnie wybrany przez klienta kształt, zwierzątka, symbolu, rośliny, itd.
Wymiar ok. 85 x 64 mm.

RAMKA NA ZDJĘCIE

Ramka na zdjęcie do samodzielnego zdobienia. Przód i tył ramki wykonane są ze sklejki, obie części są do samodzielnego połączenia.
Wymiar: 20 x 20 cm.

OKRĄGŁY OŁÓWEK HB

Okrągły zaostrzony ołówek HB z kolorową gumką, czerwoną, zieloną lub niebieską.

DŁUGOPIS EKOLOGICZNY

Długopis ekologiczny wykonany z kartonu, plastiku po recyklingu oraz drewna, niebieski wkład.

DREWNIANE KREDKI

Drewniane kredki w 6 różnych kolorach.
Wymiar: 90 x 45 x 8 mm.

BRELOKI BRZOZOWE

Breloki wykonane z drewna brzozowego z korą na rzemyku brązowym bądź zielonym, średnica ok 5 cm. Na brelokach istnieje możliwość wykonania dowolnego nadruku w pełnym kolorze. Oczywiście nadruk na brelokach możemy zastąpić grawerem.

ZESTAW MULTI COLOUR

Zestaw do kolorowania Multi Colour 12 różnokolorowych, naostrzonych kredek z naturalnego drewna, w tekturowym pudełku, oraz 5 kolorowanek z różnymi motywami do kolorowania. Wymiar: 9 x 10,5 cm.

ZESTAW CREATIVE COLOUR

Zestaw do malowania Creative colour zawierający 8 woskowych kredek, pędzel, ołówek, temperówkę i gumkę, pakowany w drewniane pudełko. Wymiar: 15,6 x 11,6 x 2,9 cm.

ZESTAW WOUND UP

Zestaw piśmienny Wound Up zawiera gumkę do mazania, drewnianą temperówkę, długopis z zatyczką, ołówek, drewnianą linijkę 15 cm, wykonany z drewna i tektury, w rolowanym, lnianym etui z guzikiem i elastyczną pętelką do zamykania. Wymiar: 18,5 x 19 cm.

KOLOROWANKA NA SKLEJCE

Kolorowanka na sklejce brzozowej w formacie A4 bądź A5. Na kolorowankach tych jest możliwość malowana kredkami, farbkami. Oprócz przedstawionej Państwu kolorowanki z biedronką na życzenie Państwa możemy wykonać dowolną grafikę np. zwierzątka leśne, owady

ZESTAW MEMO

Zestaw memo w kartonowej okładce o gramaturze 450 g/m² wykonanej z surowców wtórnych. W środku 5 kompletów papierowych karteczek samoprzylepnych (po 25 szt. gramatura 73 g/m²) oraz notes (25 kartek 70 g/m²).
Wymiar: 86 x 86 mm.

Jesteś zainteresowany ofertą?

Skontaktuj się z nami